ART / Lithographs / Litograph in colors 11546487
nr 1154 6487
Antoni Clavé
(1913-2005)
Antoni Clavé (1913-2005), löst blad, signed and numbered 89/100, bladets mått: 50x38 cm, fläckar.
LITOGRAPH IN COLORS, Antoni Clavé (1913-2005), löst blad, signerad och numrerad 89/100, bladets mått: 50x38 cm
Condition: fläckar
800
SEK 350
Monday January 8 2018
at 20:42:10
150 kr
200 kr
300 kr